telo.infoblog.sk

Kde vám predĺžia vlasy?

Publikované 17.11.2017 v 21:24 v kategórii Krása, prečítané: 7x

Ktorá žena by nechcela mať dokonalý účes... A koľko z nich o tom iba sníva, pretože im príroda jednoducho nenadelila presne to, čo chceli. Dnes už na túto „nespravodlivosť“ existuje jednoduché riešenie. Nechajte si vlasy predlžiť v kozmetickom salóne. Získate účes presne podľa vášho priania. Dlho vydržia a môžete si vyberať z veľa farieb. Vďaka tomu budete prirodzene krásna a nikto nespozná, že máte vlasy predĺžené.

Tajomné kúzlo NANO technológie
Vlasy 1

Možno vám príde divné spojovať vlasy NANO technológiou. Ale práve vďaka tejto inovácií dnes môžeme predlžovať vlasy omnoho kvalitnejšie, ako tomu bolo doteraz. 

NANO technológia vie predlžovať vlasy bez viditeľných spojov, ktoré ani nenahmatáte. Predlžovanie vlasov je tak vďaka tomu trochu malý zázrak. NANO technológia je rýchla – aplikuje sa 5 spojov súčasne. Jednotlivé spoje sú ploché a takmer neviditeľné, nie sú cítiť na dotyk. Predĺžené vlasy nevytvárajú nevzhľadné pramienky. Dokonale splynú s vašimi vlasmi.

Aby bol výsledok dokonalý

Predĺženie vlasov v Bratislave je robené rôznymi metódami. Napríklad metóda Hairdreams je veľmi obľúbená medzi zákazníčkami. To je vďaka používaniu prvotriednej kvality vlasov a minimálnych spojov. 

Používajú sa ručne triedené vlasy, ktoré sa upevnia pomocou neviditeľných spojov. Inou možnosťou sú pásky QUIKKIES. Je to metóda veľmi rýchla a nepoužívajú sa spoje. 

Najväčšou výhodou je, že si môžete vybrať vlasy presne podľa vašej vlastnej farby. Alebo môžete zvoliť aj melír. Na výber máte tiež z rôzne vlnitých či kučeravých vlasov. Vďaka tomu docielite úplnej prirodzenosti. Nikto nespozná, že ste si vlasy nechali upraviť. 

Variabilita a bezpečnosť

Zahušťovanie vlasov týmito metódami zaručuje nielen dokonalý vzhľad. Môžete ich akokoľvek upravovať. Znesú aj zložité účesy. Nemusíte sa báť chodiť do sauny alebo do bazénu. Vlasy to vydržia. 

Môžete si tiež kúpiť špeciálnu kozmetiku priamo na predlžené vlasy. Vydržia vám niekoľko mesiacov. To už stojí za úvahu. Každé ráno vstanete z postele a budete mať krásny pocit z vašich vlasov.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?