telo.infoblog.sk

Poznáme recept na ovislé brucho po deťoch!

Publikované 16.05.2015 v 10:42 v kategórii Krása, prečítané: 95x

Deti sú láskou nášho života. Ženskému telu však tehotenstvo po estetickej stránke veľmi nelichotí. Nepružná koža, jazvičky. Skúste preto nájsť riešenie v plastickej chirurgii, ktorá nebolí. Plastika býva spojovaná s bolesťou a dlhou a náročnou rekonvalescenciou. Súčasná medicína ale dokáže hotové zázraky. Zverte sa do rúk odborníkov a nájdite stratenú sebadôveru.

Medicína kráča s dobou
Yesvisage
Modriny, jazvy a dlhé uzdravovanie, ktoré nie vždy prinesie očakávané výsledky. Dá sa na to ísť aj inak. Liposukcia SlimLipo je moderná metóda, ktorá vás šetrne zbaví podkožného tuku.Naviac je veľmi rýchla a účinná. 

Je možné ju použiť na problematické partie ako je brucho, boky alebo stehná. Pokiaľ nie ste zástankyne bolesti a potrebuje výsledky čo najskôr, môže byť pre vás SlimLipo to pravé. Bezpečná metóda ako stratiť podkožný tuk rýchlo a bez zbytočných negatívnych účinkov.

Dá sa to aj bez bolesti

Na niektoré partie tela cvičenie a drina v posilňovni skrátka nestačia. Ovisnutú kožu a strie len tak ľahko nezmažete. Ale nič nie je stratené.V rámci plastickej chirurgie existuje množstvo riešení takýchto problémov. 

Napríklad liposukcia ultrazvukom je šetrné riešenie, ktoré vám pomôže odstrániť nejeden problém.Napriek tomu, že je to metóda invazívna, samotný zákrok nie je bolestivý a je úplne bezpečný. Nie je potrebná ani anestézia a ani hospitalizácia. Čo je na tejto metóde najviac oceňované sú jej výsledky – trvalé a hneď viditeľné.

Nie je to len o plastike
Brucho

Pokiaľ sa rozhodnete pre estetickú úpravu vášho tela, zverte sa do rúk odborníkov. Vždy je dobré si radšej rozhodnutie poriadne premyslieť. Nie vždy je napríklad nutná celková plastika brucha.

Správne kvalifikovaný odborník by mal byť schopný vám poradiť, čo je pre vás najvhodnejšie. Môžete preto zvoliť miniabdominoplastiku, ktorá nie je tak invazívna ako plastika celého tela. Je to úprava len problematickej časti brucha. Pokiaľ sa pre plastiku rozhodnete, zvoľte to najlepšie pre vás a vaše telo.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?