telo.infoblog.sk

S liposukciou dáte zbohom prebytočným centimetrom

Publikované 11.09.2015 v 12:19 v kategórii Krása, prečítané: 77x

Snažíte sa ako to len ide, ale tuk z určitých partií sa vám skrátka nedarí odstrániť? Liposukcia je pre vás nemysliteľná, pretože sa bojíte miniatúrnej ihly. Aj pre vás existujú riešenia. Jedná sa o neinvazívne a bezbolestné zákroky. Vyskúšajte kavitáciu alebo kryolipolýzu.

Kryolipolýza nebolí, len chladí 
LiposukciaKryolipolýza alebo liposukcia mrazením pomáha k efektívnej redukcii tuku. Tukové tkanivo je v konkrétnej oblasti ochladené prostredníctvom špeciálneho aplikátoru. 

Ochladenie tukových buniek spustí proces apoptózy. Znamená to, že bunky dostanú signál, ktorý vedie k ich odumretiu. Mŕtve bunky sa potom prirodzene vylúčia z organizmu. 

Tkanivo, ktoré obklopuje tukové bunky je pred procesom odumierania buniek ochránené.Tukové bunky samozrejme neodumrú všetky naraz. Je to proces postupný. Potom, čo sú bunky odstránené sa tukové tkanivo remodeluje. 

Bunky, ktoré ostanú majú snahu sa zhlukovať čo najbližšie k sebe. Vytlačia teda prázdne miesta, ktoré sa vytvorili po odumretí nežiadúcich buniek. Tým sa tuková vrstva samozrejme zmenšuje a telo chudne. Táto metóda je veľmi účinná už po prvej aplikácii, kedy sa odstráni až 25% tukových buniek. Výsledok je viditeľný po niekoľkých týždňoch a je trvalý.

Kavitácia zničí tuk ultrazvukom

Na rozdiel od kryolipolýzy, kavitácia spočíva v tom, že tukové bunky nerozbíja pomocou chladu, ale za použitia špeciálneho nízkofrekvenčného ultrazvuku. Táto metóda umožňuje presné zacielenie na problematickú oblasť. Odumreté bunky sa dostanú do medzibunkového priestoru a potom sú prirodzene odplavované z tela von. 

Tento zákrok je veľmi šetrný k organizmu. Kavitácia je bezbolestná liposukcia, ktorá je rýchla a veľmi efektívne modeluje problematické partie. Jedná sa o neinvazívny zákrok, takže sa nemusíte báť operácie ani rezania, či jaziev. Samotná kavitácia trvá asi 40 minút, je to teda časovo veľmi nenáročný zákrok. 

Kavitáciu je možné aplikovať u mužov a žien. Vhodné partie sú brucho, stehná, zadok, boky, paže, lýtka, kolená alebo chrbát. Výsledky sú veľmi dobré a viditeľné už po prvom ošetrení.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?