telo.infoblog.sk

Zatočte s kilami naviac a skúste liposukciu alebo plastiku

Publikované 19.01.2016 v 19:21 v kategórii Krása, prečítané: 67x

Náš vzhľad určite nie je to najdôležitejšie na svete. Ale žijeme v dobe, kedy je veľmi podstatný. Preto sa snažíme vyzerať čo najlepšie. S niektorými problematickými partiami sa ale bojuje veľmi ťažko. Pre zjednodušenie ale môžete podstúpiť liposukciu alebo plastickú operáciu.

Liposukcia nemusí bolieť
Liposukcia
Zabudnite na to, že liposukcia musí byť extrémne nepríjemný zákrok, z ktorého si odnesiete veľa modrín a negatívnych spomienok. Moderné metódy liposukcie nie sú bolestivé, pacient sa nemusí dlhodobo zotavovať a riešiť komplikácie vo forme ovisnutej kože.

Napríklad liposukcia SlimLipo umožňuje odsatie tuku pomocou laseru. Okrem prebytočných tukových vankúšikov vám zaistí aj spevnenie uvoľnenej kože. 

Zákrok je minimálne invazívny, bez nutnosti narkózy, bezpečný, takmer bezbolestný a výsledky sú viditeľné hneď a trvalé. Do bežného života sa môžete vrátiť už druhý deň po ošetrení.

Abdominoplastika – plastická operácia brucha

Ste po pôrode alebo ste výrazne redukovali vašu váhu? V týchto prípadoch často dochádza ku vzniku nadbytku kožnej a tukovej riasy v oblasti brucha. Práve tieto problémy vám môže pomôcť vyriešiť abdominoplastika.

Cieľom tejto operácie je, aby vaše brucho vyzeralo dobre a zároveň bolo zastavené ďalšie uľvoňovanie brušnej steny. Abdominoplastika sa nedá vykonávať u obéznych ľudí, najskôr je nutné schudnúť. 

Pri zákroku je odstránených až niekoľko kilogramov tuku. Pre pacienta sa teda jedná o výraznú úľavu – psychickú aj fyzickú.V závislosti na životnom štýle pacienta je efekt dlhodobý alebo trvalý a operáciu nie je nutné opakovať.

Riešite nadbruško alebo podbruško?

Máte problém iba s časťou brucha? Potom nemusíte podstupovať abdominoplastiku, ale stačí iba jej polovičná verzia. Plastika brucha môže byť zameraná iba na podbruško alebo nadbruško.

Jedná sa teda buď o hornú alebo dolnú mini abdominoplastiku, kedy druhá zmienená je omnoho častejšia. U obidvoch typov musíte počítať s jedným dňom hospitalizácie. Často sa operácia kombinuje s liposukciou pre lepší výsledok.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?